Antalya’da mutlu olmanız için sebep çok!

Tarihi boyunca; farklı kültürlere, doğa harikalarına, geleneksel mimarilere ve sanata eşlik etmiş bir yer olan Antalya; denizi, havası ve etkinlikleri ile size benzersiz bir yaşam sunar. Özel bir iklime sahip olan, turunçgillerin merkezi Antalya’da yapılan tarımın ülke ekonomisinde yeri büyüktür.

Çoğu yerden direkt uçuşları olan 2 havalimanı, kara yolculuğu sevenler için otobüs terminalleri, deniz yolculuğu sevenler için ise çevresindeki yerlerden deniz otobüsü seferleri olan Antalya’ya ulaşım oldukça rahat ve kolaydır.

Görülmesi Gereken Yerler

Antalya Arkeoloji Müzesi

Yontma Taş Devri’nden Osmanlı Dönemi’ne kadar uzanan eserlerin sergilendiği Arkeoloji Müzesi, tarihe tanıklık etmek için muhakkak görülmesi gereken yerlerden.

Tüm güzellikler sizinle.

Sur Yapı Antalya; modern bir şehrin tüm imkânlarını ve doğanın tüm güzelliklerini size sunuyor, evinizden çıktığınız anda kapılarınız doğaya ve eğlenceye açılıyor.

Devasa bir “Akıllı Şehir” olma özelliği taşıyan Sur Yapı Antalya’da, her birine tramvayla ulaşabileceğiniz eğitim kurumları, camiler, hastane ve müze bulunuyor; ihtiyacınız olan her şey yanı başınıza geliyor.

Sosyal Yaşam’a göz atSosyal Yaşam’a göz at

Yeni buluşma noktanız; Sur Cadde!

Bir yerde aradığınız her şeye sahip Sur Cadde; içinde yer alan ünlü giyim mağazaları, şık restoranları, kafeleri ve bankaları ile hayatınıza keyif, yatırımlarınıza değer katarken tüm Antalya’nın da gözde buluşma noktası oluyor.